Wat is de beste 144hz monitor van 2026?

Het kopen van een goede 144hz monitor is een lastige uitdaging. Wat is de beste 144hz monitor van 2026? Na het analyseren van 1784 144hz monitoren kwam de MSI Optix MPG321UR-QD als beste getest uit onze 144hz monitor-test.
We hebben gekeken naar de specificaties van de 144hz monitoren, ervaringen van gebruikers, meningen van 23 144hz monitoren-experts en meer. Benieuwd naar alternatieven, voor- en nadelen en een handige 144hz monitor-koopgids? Lees dan verder!

De top 10 beste 144hz monitoren

  1. 1 Beste 144hz monitor MSI Optix MPG321UR-QD MSI 9,8 Bekijk bij bol.com
  2. 2 Sony INZONE M9 Sony 9,6 Bekijk bij bol.com
  3. 3 Betaalbare 144Hz-monitor voor gaming AOC C24G1A 24″ Curved Frameless AOC 9,2 Bekijk bij bol.com
  4. 4 LG 27GP850-B/27GP83B-B LG 9,1 Bekijk bij bol.com
  5. 5 Asus ROG Strix XG27UQ Asus 8,9 Bekijk bij bol.com
  6. 6 Betaalbaar gamen met 144Hz ASUS 24″ 1080P Gaming Monitor ASUS 8,6 Bekijk bij bol.com
  7. 7 Betaalbare 144Hz 4K 27-inch game-ervaring Acer Predator XB273K Acer 8,5 Bekijk bij bol.com
  8. 8 Budgetvriendelijke 144Hz-monitor voor PS5 GIGABYTE G27F 2 27″ Gaming GIGABYTE 8,1 Bekijk bij bol.com
  9. 9 Gigabyte GS27F Gaming Monitor Gigabyte 7,7 Bekijk bij bol.com
  10. 10 Asus Rog Swift PG259QNR Asus 7,2 Bekijk bij bol.com

De beste 144hz monitoren in een oogopslag

1

Beste 144hz monitor

MSI Optix MPG321UR-QD

MSI

9,8Totale score

Prijs/kwaliteit
9,6
Functionaliteit
9,7
Gebruiksgemak
10,0

Voordelen

  • Het scherm heeft een vernieuwingsfrequentie van 144Hz, wat zorgt voor een soepele spelervaring.
  • Met een kleurdiepte van 10-bit geniet ik van levendige en nauwkeurige kleuren.
  • De monitor beschikt over een veelzijdige set functies, inclusief FreeSync, G-Sync compatibiliteit en Display Stream Compression.

Nadelen

  • De contrastverhouding kan beperkend zijn in donkere ruimtes.
  • Voor de recensie van PCMAG zijn mogelijk extra details nodig om deze te begrijpen.

De MSI Optix MPG321UR-QD is een opvallende 32-inch Ultra HD gaming monitor die zowel gamingliefhebbers als professionals bedient, Esports geloofwaardigheid verdient en een verversingssnelheid van 144Hz en een kleurdiepte van 10-bit biedt. Met een DCI-P3+ kleurengamma dekking van meer dan 117% levert het levendige en nauwkeurige kleuren, zoals opgemerkt door DisplayNinja, die zijn "volledige Adobe RGB kleurengamma dekking" en "onberispelijke 178° brede kijkhoeken" benadrukte. Bovendien zorgt de Quantum Dot-technologie van de monitor, benadrukt door MSI, voor levendige kleurreproductie, waardoor het zich onderscheidt als een eersteklas optie in zijn categorie.

De functieset van de monitor is zowel veelzijdig als uitgebreid, met ondersteuning voor FreeSync en G-Sync, Display Stream Compression, en MPRT voor vervagingreductie. Het bevat ook LED-verlichting, een lichtsensor voor aanpassing aan omgevingslicht, en verschillende USB-opties, waaronder een USB-C ingang en meerdere USB-poorten. Zoals Tom's Hardware opmerkte, is de montage eenvoudig en wordt de monitor geleverd met een reeks accessoires, waardoor het een handige keuze is voor gebruikers.

De Gaming OSD app 2.0, benadrukt door MSI, en de speciale kleurruimtemodi, opgemerkt door DisplayNinja, maken het gemakkelijk om instellingen te configureren naar individuele voorkeuren en eisen, waardoor gebruikers voldoende controle hebben over hun game- of professionele ervaring. Bovendien kan de review van PCMAG mogelijk aanvullende details vereisen.

In vergelijking met andere monitoren in zijn klasse onderscheidt de MSI Optix MPG321UR-QD zich door zijn combinatie van professionele functies en gaminggerichte mogelijkheden, waardoor het een ideale keuze is voor gebruikers die een veelzijdig display zoeken. Zijn uitgebreide functieset, waaronder Quantum Dot-technologie, een hoge verversingssnelheid en diverse gamingtechnologieën, plaatst het als een topconcurrent in de categorie van 144Hz-monitoren. Echter, zoals opgemerkt door DisplayNinja, kan het contrastverhouding een beperking vormen voor gebruikers in donkere ruimteomgevingen.

Ter conclusie, de MSI Optix MPG321UR-QD blinkt uit als een 144Hz-monitor, vooral voor degenen die een display zoeken dat professionele kleurnauwkeurigheid naadloos combineert met hoge verversingssnelheden en gamingfuncties. Zijn combinatie van hoogwaardige technische specificaties, gebruiksvriendelijke functies en veelzijdig ontwerp maken het een opvallende optie. Hoewel het contrastverhouding beperkingen kan opleggen in specifieke scenario's, positioneert zijn algehele prestatie en rijkgeschakeerd ontwerp het als een topkeuze in het landschap van 144Hz-monitoren.

2

Sony INZONE M9

Sony

9,6Totale score

Prijs/kwaliteit
9,7
Functionaliteit
9,5
Gebruiksgemak
9,7

Met de witte Sony Inzone H9 game je met volle focus draadloos op je PlayStation en pc. Deze zwarte gaming headset koppel je gemakkelijk aan je PlayStation of pc dankzij de usb dongle. Je ervaart jouw games met virtual surround sound, waardoor je precies hoort waar schoten of vijanden vandaan komen. Bovendien heeft de Inzone H9 noise cancelling, waardoor geluiden van buiten worden weggefilterd, zo focus je nog meer op je games. De stoffen oorkussens van de Inzone H9 zijn gevuld met memory foam, zo speel je urenlang comfortabel. De batterij van de headset gaat ruim 30 uur mee. Is je batterij leeg? Dan koppel je de headset ook bedraad aan je PlayStation of pc, zodat je toch verder gamet.

3

Betaalbare 144Hz-monitor voor gaming

AOC C24G1A 24″ Curved Frameless

AOC

9,2Totale score

Prijs/kwaliteit
9,4
Functionaliteit
9,4
Gebruiksgemak
8,9

Voordelen

  • Hoge verversingssnelheid van 165Hz voor soepel gamen
  • Brede kleurdekking voor kleurrijke en nauwkeurige beelden
  • Degelijke bouwkwaliteit, verstelbare standaard en VESA-montagecompatibiliteit

Nadelen

  • Mogelijke gammaverschuivingen en zwart crush bij bepaalde kijkhoeken
  • Ontbreken van interne luidsprekers en USB-poorten

Ik ben verheugd om de AOC C24G1A 24" Curved Frameless Gaming Monitor aan te kondigen, die veel aandacht heeft getrokken vanwege zijn indrukwekkende functies en prestaties in de categorie gamingmonitoren. Met een 24-inch FHD VA-gebogen paneel, een hoge verversingssnelheid van 165Hz, Adaptive-Sync en een brede kleurdekking, biedt deze monitor een overtuigend pakket voor gamingliefhebbers. Met een hoog contrastverhouding van 4.000:1 en een dekking van meer dan 88% van het DCI-P3-kleurengamma, zorgt deze voor een kleurrijk en nauwkeurig beeld. Zoals vermeld in een recensie van Christian Eberle, vertoont het visueel perfecte grijstintentracking met neutrale zwart-, grijs- en wittinten, en loopt de gamma bijna perfect langs de referentielijn van 2.2. Zelfs na kalibratie verbetert de prestatie van de monitor, waarbij een professioneel niveau wordt bereikt met strakkere gamma en opgeloste schaduwdetailproblemen. Het biedt ook nauwkeurige en bruikbare sRGB-modi, met uitstekende resultaten in gamma-tracking en minimale fouten in kleurengammatesten. Deze eigenschappen onderscheiden het van zijn concurrenten en maken het tot een opvallende keuze in zijn prijsklasse.

De monitor ondersteunt een maximale verversingssnelheid van 165Hz via DisplayPort en 144Hz via HDMI 2.0-ingangen, met naadloze Adaptive-Sync werking op zowel AMD- als Nvidia-platforms. Het beschikt ook over HDR-emulatiemodi, een achtergrondverlichtingsstroboscoopfunctie en AMD FreeSync Premium voor soepel gameplay. Daarnaast heeft het een responstijd van 1ms, meerdere invoeropties en speciale gamingmodi voor verminderde invoervertraging en oogcomfort. De AOC C24G1A wordt geprezen om zijn solide bouwkwaliteit, verstelbare standaard en VESA-montagemogelijkheden, evenals zijn 3-jarige garantie op nul heldere pixels en dekking van onopzettelijke schade voor het eerste jaar. Zoals benadrukt in een Amazon-recensie, heeft het positieve feedback van klanten ontvangen, met een hoge beoordeling op basis van een aanzienlijk aantal recensies.

Hoewel de monitor uitblinkt in verschillende aspecten, is het belangrijk om enkele mogelijke beperkingen te benadrukken. Volgens een recensie van DisplayNinja kan de monitor gamma-verschuivingen en zwartdruk vertonen bij bepaalde kijkhoeken, en kunnen sommige units te maken krijgen met flikkering van de helderheid bij variabele verversingssnelheid (VRR). Bovendien ontbreekt het interne luidsprekers en USB-poorten, wat voor sommige gebruikers een overweging kan zijn.

In vergelijking met andere gamingmonitoren op de markt, valt de AOC C24G1A op door zijn out-of-box grijstintenprestaties, kleurengamma-nauwkeurigheid en indrukwekkende functies voor zijn prijsklasse. Zijn hoge verversingssnelheid, uitstekende kleurdekking en gaming-specifieke functies maken het tot een sterke concurrent in de categorie gamingmonitoren. Potentiële kopers moeten echter rekening houden met de beperkingen van de kijkhoek en het ontbreken van ingebouwde luidsprekers en USB-poorten.

Tot slot biedt de AOC C24G1A 24" Curved Frameless Gaming Monitor een overtuigend pakket voor gamingliefhebbers, met zijn hoge verversingssnelheid, brede kleurengamma en indrukwekkende out-of-box prestaties. Het is een sterke concurrent in zijn prijsklasse, vooral voor degenen die een hoogwaardige gamingmonitor zoeken zonder de bank te breken.

4

LG 27GP850-B/27GP83B-B

LG

9,1Totale score

Prijs/kwaliteit
9,5
Functionaliteit
8,8
Gebruiksgemak
9,0

LG 27GP850-B. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart, Rood

5

Asus ROG Strix XG27UQ

Asus

8,9Totale score

Prijs/kwaliteit
8,9
Functionaliteit
8,9
Gebruiksgemak
8,7

Voordelen

  • Exceptionele 144Hz verversingssnelheid

Nadelen

  • Gebrek aan HDMI 2.1 bandbreedte voor volledige compatibiliteit met gamingconsoles van de huidige generatie
  • Tegenstrijdige prestaties in donkere kamers

Ik ben enthousiast over de Asus ROG Strix XG27UQ, een premium 27-inch 4K gaming monitor met een uitzonderlijke 144Hz verversingssnelheid en een uitgebreide set aan functies. Deze monitor heeft een AHVA-paneel dat 90% van het DCI-P3 kleurengamma dekt en ondersteunt zowel FreeSync als G-Sync voor een scheurvrije game-ervaring. Ook beschikt hij over DisplayHDR 400-compatibiliteit, Adaptive-Sync en Extra Low Motion Blur voor snelle prestaties en uitzonderlijke beeldkwaliteit. Het 10-bits paneel ondersteunt HDR10-signalen, wat resulteert in levendige en gedetailleerde visuals. Verder biedt hij verschillende lensopties voor aanpasbare RGB-effecten, wat de algehele game-ervaring verbetert.

Volgens Tom's Hardware is de Asus ROG Strix XG27UQ bijna perfect, met snelle prestaties en een uitgebreide set aan functies. Het stevige ontwerp met volledige ergonomie, Aura RGB en Light in Motion LED-effecten versterken zijn aantrekkingskracht, waardoor gebruikers een visueel meeslepende ervaring krijgen. De ASUS Eye Care-technologie draagt ook bij aan verminderde oogvermoeidheid, waardoor hij geschikt is voor langdurige gamesessies of werksessies.

De veelzijdigheid van de monitor komt naar voren door zijn 4K-resolutie, waardoor hij ideaal is voor gaming, kantoorwerk, mediagebruik en contentcreatie. Zijn 144Hz verversingssnelheid, snelle responstijd en lage inputvertraging excelleren in game-scenario's, wat resulteert in een naadloze en meeslepende gameplay-ervaring. Het is echter vermeldenswaardig dat de monitor niet beschikt over de HDMI 2.1 bandbreedte voor volledige compatibiliteit met gamingconsoles van de huidige generatie, wat een beperking kan zijn voor sommige gebruikers.

In vergelijking met zijn concurrenten concurreert de Asus ROG Strix XG27UQ nauw met de LG 27GN950-B, zoals opgemerkt door IGN. Hoewel de Asus-monitor uitzonderlijke prestaties levert, raadt de review de LG-alternatief aan vanwege zijn superieure functies. Echter, de ASUS ROG Strix XG27UQR, zoals geëvalueerd door RTINGS, excelleert in verschillende gebruiksscenario's, waaronder gaming, kantoortaken en mediagebruik. Hij wordt met name geprezen om zijn scherpe tekst- en beeldhelderheid, hoge SDR-piekhelderheid en brede kijkhoeken.

Samengevat, de Asus ROG Strix XG27UQ is een eersteklas 144Hz-monitor met een premium 4K-scherm en een uitgebreide set aan functies die aansluit bij een breed scala aan gebruikers. Zijn snelle prestaties, uitgebreide connectiviteitsopties en aanpasbare RGB-effecten maken hem een overtuigende optie voor gamingliefhebbers en contentcreators. Ondanks zijn sterke punten, moeten de beperkingen van de monitor, zoals het ontbreken van HDMI 2.1 bandbreedte en tegenstrijdige prestaties in donkere kamers, zorgvuldig worden overwogen bij het nemen van een aankoopbeslissing.

6

Betaalbaar gamen met 144Hz

ASUS 24″ 1080P Gaming Monitor

ASUS

8,6Totale score

Prijs/kwaliteit
8,8
Functionaliteit
8,3
Gebruiksgemak
8,7

Voordelen

  • Een native verversingssnelheid van 144Hz zorgt voor soepele beelden.

Nadelen

  • De kijkhoeken zijn vrij beperkt.
  • Het contrast is aan de lage kant.
  • Er is geen ondersteuning voor HDR.

Als ik op zoek ben naar een gaming monitor met een high-performance display, dan is de ASUS VG248QG 24" 1080P Gaming Monitor een solide keuze. Met een native refresh rate van 144Hz, lage input lag en G-SYNC compatibiliteit, levert deze monitor soepele, responsieve gameplay. Volgens Rtings heeft het een "snelle responstijd" en "goede ergonomie," wat het ideaal maakt voor gaming. Daarnaast verbetert de FreeSync VRR-ondersteuning zijn gaming-prestaties. Echter, de "nauwe kijkhoeken" en "lage contrastverhouding" van het TN-paneel hebben invloed op de beeldkwaliteit. Het ontbreken van HDR-ondersteuning beperkt ook de aantrekkingskracht voor HDR-gaming en multimediagebruik.

Het 24-inch scherm en de 1080p-resolutie van de monitor zullen mogelijk niet voor iedereen voldoen, met name voor degenen die hogere resoluties zoeken. Ondanks dat blijven de indrukwekkende gaming-prestaties een opvallend kenmerk. Volgens Rtings is het "redelijk voor kantoortaken" en "redelijk voor content creatie," waardoor het een veelzijdige optie is. Het is echter belangrijk om te weten dat het mogelijk niet de beste keuze is voor taken die sterk afhankelijk zijn van HDR-ondersteuning of een bredere kijkhoek vereisen.

In vergelijking met zijn voorganger, de ASUS VG248QE, biedt de VG248QG een hogere native refresh rate, verbeterde ergonomie en verbeterde gaming-functies, waardoor het een significante upgrade is voor gaming-liefhebbers. Zijn snelle responstijd en compatibiliteit met zowel FreeSync als G-SYNC onderscheiden het op de markt en zorgen voor een soepele en scheurvrije game-ervaring.

Als we kijken naar de concurrentie, blinkt de ASUS VG248QG uit in gaming-gerichte functies, responsiviteit en aanpasbaarheid aan verschillende gebruikersscenario's. Echter, de beperkingen in beeldkwaliteit, kijkhoeken en HDR-ondersteuning kunnen uitdagingen vormen voor gebruikers die op zoek zijn naar een meer veelzijdige monitor voor multimediagebruik en HDR-gaming.

Samengevat, de ASUS VG248QG 24" 1080P Gaming Monitor is een topkeuze voor gamers die op zoek zijn naar een display met een hoge refresh rate, uitstekende responsiviteit en gaming-functies. Echter, de beperkte kijkhoeken en beeldkwaliteit maken het mogelijk niet de beste keuze voor gebruikers die een monitor zoeken die geoptimaliseerd is voor HDR-content of bredere gebruikersscenario's. Volgens Rtings is het een "redelijke keuze voor verschillende doeleinden," maar mogelijk niet geschikt voor HDR-gaming, en het 24-inch scherm en de 1080p-resolutie zijn mogelijk niet voor iedereen geschikt.

7

Betaalbare 144Hz 4K 27-inch game-ervaring

Acer Predator XB273K

Acer

8,5Totale score

Prijs/kwaliteit
8,6
Functionaliteit
8,7
Gebruiksgemak
8,1

Voordelen

  • Hoge verversingssnelheid (144Hz)
  • Professionele kleurnauwkeurigheid
  • Ondersteuning voor G-Sync

Nadelen

  • Beperkingen in donkere ruimte prestaties
  • Beperkingen in HDR-inhoud
  • Hoge prijs

Met de Acer Predator XB273K 4K 144Hz monitor bied ik gamers een verleidelijke optie die betaalbaar is en toch hoge prestaties levert. Met een prijs van €1.300, biedt het VESA DisplayHDR 400 certificering, professionele kleurnauwkeurigheid en ondersteuning voor Nvidia's G-Sync, waardoor het een sterke concurrent is in de markt. Het 27-inch IPS-paneel met Quantum Dot LED-technologie levert een 90 procent DCI-P3 kleurengamma en een piekhelderheid van 400 nit voor HDR10-content. De 144Hz verversingssnelheid, G-Sync ondersteuning en effectieve overdrive zorgen voor een naadloze game-ervaring, terwijl de toevoeging van een professionele lichtblokkerende kap een doordachte touch toevoegt. Zoals benadrukt door Tom's Hardware, ontbreekt het aan ULMB, maar deze omissie zal de meeste gamers waarschijnlijk niet afschrikken.

Volgens RTINGS.com is de Acer Predator XB273K Pbmiphzx een veelzijdige monitor die geschikt is voor verschillende gebruikersscenario's. Door zijn 4k-resolutie en lage inputvertraging is het ideaal voor multitasking en gaming, waarbij de G-SYNC ondersteuning de game-ervaring verder verbetert. Het schiet echter tekort in prestaties in een donkere kamer vanwege zijn lage contrastverhouding en slechte zwarte uniformiteit. Voor kantoorgebruik faciliteert de 4k-resolutie en 27" scherm eenvoudig multitasking, terwijl de lage inputvertraging en snelle responstijd in gaming tegemoetkomen aan competitieve gamers. De prestaties van de monitor excelleren op verschillende gebieden, met name voor gaming en kantoorgebruik, maar de beperkingen in een donkere kamer en HDR-content zijn het overwegen waard.

PCGamer erkent de premium status van de Acer Predator XB273K, waarbij de hoge prijs wordt benadrukt. Hoewel dit het tot een premium product zou kunnen maken, onderscheidt het zich door zijn betaalbaarheid en 4K 144Hz-mogelijkheden als een overtuigend alternatief voor duurdere HDR-gamingmonitoren.

In vergelijking met zijn tegenhangers onderscheidt de Acer Predator XB273K zich als een betaalbare optie die een 4K 144Hz-ervaring biedt. De professionele kleurnauwkeurigheid, 144Hz verversingssnelheid, G-Sync ondersteuning en doordachte toevoegingen zoals de lichtblokkerende kap maken het een sterke concurrent in de markt. De beperkingen in prestaties in een donkere kamer en HDR-content moeten echter in overweging worden genomen, vooral voor gebruikers die een allesomvattende multimediabeleving zoeken.

Concluderend biedt de Acer Predator XB273K 4K 144Hz monitor een overtuigende optie voor gamers en kantoorgebruikers die een balans zoeken tussen prestaties en betaalbaarheid. Zijn sterke punten liggen in zijn hoge verversingssnelheid, professionele kleurnauwkeurigheid en G-Sync ondersteuning, waardoor het een opmerkelijke optie is in de categorie 144Hz-monitoren. Potentiële kopers moeten echter rekening houden met de beperkingen in prestaties in een donkere kamer en HDR-content, en deze afwegen tegen zijn aantrekkelijke prijs en indrukwekkende gamingfuncties. Zoals treffend samengevat door Tom's Hardware, biedt het een "overtuigend alternatief voor de high-end HDR-gamingmonitoren," waardoor het een opvallende keuze is voor degenen die een eersteklas game-ervaring zoeken zonder de bank te breken.

8

Budgetvriendelijke 144Hz-monitor voor PS5

GIGABYTE G27F 2 27″ Gaming

GIGABYTE

8,1Totale score

Prijs/kwaliteit
8,0
Functionaliteit
7,9
Gebruiksgemak
8,4

Voordelen

  • Uitstekende visuele prestaties met een hoge verversingssnelheid en uitgebreide kleurdekking.
  • Snelle responstijden en minimale invoervertraging voor een responsieve game-ervaring.
  • Sleek en ergonomisch design met verstelbare hoogte, kanteling en VESA-montagecompatibiliteit.

Nadelen

  • Ontbreekt LED-verlichtingsfuncties en interne luidsprekers.
  • Niet officieel G-SYNC Compatible gecertificeerd door NVIDIA.
  • Mogelijk niet geschikt voor gebruikers die specifiek op zoek zijn naar G-SYNC compatibiliteit.

Hey, ik ben echt enthousiast over de Gigabyte G27F 2 27" Gaming Monitor! Deze premium gaming display biedt geweldige prestaties voor een betaalbare prijs, waardoor het een populaire keuze is onder gamers. Met een 27-inch FHD/IPS-paneel biedt het een hoge verversingssnelheid van 170Hz, Adaptive-Sync, HDR en uitgebreide kleurdekking. Het IPS-paneel dekt meer dan 91% van DCI-P3, met een native contrast van bijna 1.400:1, waardoor het de meeste andere IPS-monitoren overtreft in visuele kwaliteit. Het biedt ook verbeterde videoprocessing en lage invoervertraging, waardoor het een van de meest responsieve displays is in zijn prijsklasse. Daarnaast bevat het gamingverbeteringen zoals richtpunten, timers en een frame-teller, die de gaminggemeenschap aanspreken.

De strakke en ergonomische vormgeving, samen met functies zoals de OSD Sidekick-app voor bediening vanaf het Windows-bureaublad, zorgen voor een comfortabele en aanpasbare opstelling. Het biedt verstelbare hoogte- en kantelopties, evenals VESA-montagemogelijkheden, waardoor flexibiliteit in positionering wordt gegarandeerd. De uitgebreide on-screen display (OSD) met meerdere aanpassingsopties verbetert verder de gebruikerservaring. Het ontbreekt echter aan LED-verlichting en interne luidsprekers, maar dat is een compromis voor zijn betaalbaarheid en premium gaming prestaties.

De Gigabyte G27F 2 blinkt uit in het bieden van levendige en meeslepende visuals, hoge verversingssnelheden en snelle responstijden, waardoor de game-ervaring wordt verbeterd. Het heeft een brede kleurruimte, snelle responstijd, ondersteuning voor AMD FreeSync Premium en VRR, en Aim Stabilizer voor verbeterde bewegingshelderheid. Het heeft ook minimale invoervertraging van ongeveer 4 ms en minimaal ghosting in snelle games. Het heeft echter geen officiële G-SYNC-compatibiliteitscertificering van NVIDIA, wat een potentieel beperking is voor gebruikers die specifiek op zoek zijn naar G-SYNC-compatibiliteit.

In vergelijking met zijn tegenhangers valt de Gigabyte G27F 2 op door zijn premium gaming prestaties en betaalbaarheid. Met zijn 170Hz verversingssnelheid, uitgebreide kleurdekking en gamingverbeteringen is het een sterke concurrent in zijn prijsklasse. Gebruikers die op zoek zijn naar officiële G-SYNC-compatibiliteit kunnen echter andere opties meer geschikt vinden. Met zijn levendige display, snelle responstijden en aanpasbare functies is de G27F 2 een uitstekende keuze voor gamers die op zoek zijn naar een hoogwaardige, budgetvriendelijke gamingmonitor.

Al met al biedt de Gigabyte G27F 2 27" Gaming Monitor een overtuigend pakket van premium gaming prestaties tegen een toegankelijke prijs. Met zijn meeslepende display, responsieve functies en ergonomische ontwerp voldoet het aan de behoeften van gamers die een verbeterde game-ervaring zoeken. Hoewel het misschien niet alle toeters en bellen heeft van duurdere monitoren, maken de prestaties en betaalbaarheid ervan het een opvallende keuze in de categorie van 144Hz-monitoren.

9

Gigabyte GS27F Gaming Monitor

Gigabyte

7,7Totale score

Prijs/kwaliteit
7,6
Functionaliteit
8,1
Gebruiksgemak
7,5

DesignMarkt positionering
Gamen

Kleur van het product
Zwart

Gewicht en omvangDiepte apparaat (met standaard)
193,7 mm

Gewicht (zonder voet)
3,5 kg

Hoogte apparaat (met standaard)
535,7 mm

Breedte ( zonder voet )
61,5 cm

Diepte ( zonder voet )
4,22 cm

Hoogte (zonder voet )
36,7 cm

Gewicht (met standaard)
5,2 kg

Breedte apparaat (met standaard)
615,1 mm

PrestatieNVIDIA G-SYNC
Nee

AMD FreeSync
Nee

BeeldschermKijkhoek, verticaal
178°

High Dynamic Range (HDR)-technologie
High Dynamic Range (HDR) 400

Kleurbereik
92 procent

Antireflectiescherm
Nee

Helderheid (typisch)
350 cd/m²

Backlight type
Edge LED

Touchscreen
Nee

Soort paneel
IPS

Beeldschermdiagonaal
68,6 cm (27)

Kijkhoek, horizontaal
178°

Beeldscherm, aantal kleuren
16,2 miljoen kleuren

HDR-ondersteuning
Ja

Typische contrastverhouding
1000:1

Beeldscherm vorm
Flat

Maximale refresh snelheid
240 Hz

Responstijd
1 ms

Display technologie
LED

Resolutie
2560 x 1440 Pixels

RGB-kleurruimte
DCI-P3

MultimediaIngebouwde camera
Nee

Aantal luidsprekers
2

Ingebouwde luidsprekers
Ja

Gemiddeld vermogen
2 W

ErgonomieIn hoogte verstelbaar
Ja
13 cm

Paneelmontage-interface
100 x 100 mm

VESA-montage
Ja

Bereik kantelhoek
-5 - 20°

Kabelslot sleuf type
Kensington

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Ja

Kantelbaar
Ja

EnergieAC-ingangsspanning
100 - 240 V

Stroomverbruik (typisch)
25 W

Energie-efficiëntieschaal
A tot G

Stroomverbruik (indien uit)
0,3 W

Energie-efficiëntieklasse (SDR)
F

Energieverbruik (HDR) per 1000 uur
45 kWu

Energieverbruik (SDR) per 1000 uur
26 kWu

Energie-efficiëntieklasse (HDR)
G

Poorten & interfacesHDMI versie
2.0

Aantal upstream-poorten
1

Hoofdtelefoon uit
Ja

Aantal HDMI-poorten
2

Ingebouwde USB-hub
Ja

HDMI
Ja

Type USB-upstreampoort
USB Type-C

Aantal USB Type-C-upstreampoorten
1

10

Asus Rog Swift PG259QNR

Asus

7,2Totale score

Prijs/kwaliteit
7,3
Functionaliteit
6,8
Gebruiksgemak
7,4

Game nu sneller dan ooit tevoren met de ASUS PG259QNR gaming monitor. Met een verversingssnelheid tot wel 360Hz en een reactietijd van 1ms ben je al je tegenstanders te snel af. De ASUS ROG Swift PG259QNR is de perfecte game monitor voor professionele e-sports gamers en voor snelle actiegames. Het beeldscherm heeft een Full HD resolutie en is voorzien van een IPS paneel, wat zorgt voor de meest realistische kleurweergave. Het 24 Inch, bijna randloze, ontwerp staat niet alleen super strak, maar neemt ook minder ruimte op je bureau in beslag.

De extra's van ASUS voor Pro Gamers

Deze ASUS ROG Swift is niet alleen voorzien van NVIDIA G-sync, wat voor enorm vloeiende gameplay zorgt, maar ook van NVIDIA Reflex Latency Analyzer, wat de end-to-end systeemlatentie registreert en een nauwkeurige meting levert van je PC-prestaties. De ASUS Fast IPS-paneeltechnologie zorgt een nog snellere responstijd en dus voor weinig tot geen vegen en beeldonscherpte. Dankzij HDR 10 geniet je van een breed kleurbereik en hoog contrast.

Aansluitingen:
1x DisplayPort 1.4
1x HDMI 2.0
2x USB 3.0
1x Headphone jack

Hoe testen we 144hz monitoren?

Om de beste 144hz monitor te ontdekken, hebben we een speciale testmethode ontwikkeld. We geloven in een onafhankelijke vergelijking en betrouwbaar productadvies. We starten ons onderzoek met het vergaren van onafhankelijke test- en productdata. Voor deze 144hz monitor-test hebben we 1784 144hz monitoren geanalyseerd.

De eerste variabel in onze 144hz monitor-test noemen we 'expertconsensus'. We beschikken over drieëntwintig buitenstaande expertwebsites waar we gegevens verzamelen. De belangrijkste eis waar we deze websites op uitkiezen is het gebruik van een onafhankelijk testlab. We verzamelen de bevindingen van deze 144hz monitor-experts en testers in onze database.

Naast het verzamelen van testdata, bepalen onze interne 144hz monitor-experts ook welke specificaties van belang zijn bij het kopen van het meest geschikte 144hz monitor in 2026. We combineren deze kennis met de feedback en recensies van meer dan 3 miljoen reviews op 6 verschillende webwinkels, populariteitsgegevens en meer, om uiteindelijk 1784 144hz monitoren te wegen, beoordelen en te evalueren. Deze data-analyse laten we over aan een uitgebreid statistisch model om bias te voorkomen.

Bedankt voor het lezen. hopelijk maak je dankzij ons de beste koop!

Bravo! Je bent tot het eind van dit artikel gekomen. Je ziet al snel de door de bomen het bos niet meer in het oerwoud van 144hz monitoren. Er zijn immers 1784 verschillende op de markt ...

Bedankt voor het lezen!